کفش مردانه LV مدل TIA

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3535
  • مشاهده 564 مشاهده
کفش مردانه LV مدل TIA، اگر به دنبال یک کفش کتانی زیبا و شیک هستید که بتوانید آن را در مکان های مختلف استفاده کرده و بپوشید محصول امروز فروشگاه اینترنتی بامشی را از دست ندهید. کفش مردانه LV مدل TIA یک گزینه مناسب و ایده آل برای استفاده در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه و یا پیاده روی های گاه به گاه شماست و می توانید در هر مکان غیر رسمی آن را با استایل اسپرت یا کژوال ست کنید و استفاده نمایید.

این کفش با رویه ای از جنش چرم مصنوعی و کفی از جنس پلاستیک  فشرده PU می تواند تا مدت ها دوام داشته و مورد استفاده تان قرار بگیرد. کفش های مردانه LV مدل TIA به گونه ای طراحی شده است که راه رفتن با آن راحت تر و لذت بخش تر باشد. این کفش ها دارای زیره فاید دوردوزی و با عاج های کوچک جهت جلوگیری از لغزش می باشد و همچنین انعطاف پذیری و در نتیجه ماندگاری این کفش ها هم افزایش پیدا کرده است.
 
می توانید این کفش ها را در رنگ بندی مشکی و قهوه ای انتخاب کرده و در سایزبندی 41 تا 44 سفراش دهید. این کفش ها کاملا راحت و با دوام بوده و در کنار راحتی آن ها در حین استفاده مشکلی برای راه رفتن شما ایجاد نکرده و سلامت پای تان نیز در این کفش ها وضعیت بهتری خواهد داشت.