كفش ساق دار مشكي NIKE AIR

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3543
  • مشاهده 634 مشاهده
كفش ساق دار مشكي NIKE AIR، کفش ها پوشاک مهمی هستند که باید در هنگام خرید آن ها به موارد زیادی توجه کنیم. مواردی مانند ظاهری و طراحی آن که بتواند سلیقه تان را راضی کند و یا به استایل مورد نظرتان بیاید. همچنین سلامت و استاندارد کفش ها هم مورد مهمی است چرا که پا قلب دوم شماست و کفشی که به پا دارید می تواند سلامت و یا ناراحتی ها و دردهای پای شما را در چی داشته باشد. در این پست از فروشگاه اینترنتی بامشی برای تان یک محصول جدید در نظر گرفته ایم. کفش ساق دار مشکی NIKE AIR را بخرید.

این کفش ها به گونه ای طراحی شده اند که محافظت از پا و سلامت پا در درجه اول اهمیت قرار دارد و شما با انتخاب آن راحتی و چالاکی هنگام راه رفتن را حس خواهید کرد.کفش ساق دار مردانه NIKE با مدل AIR طراحی زیبا و شیکی نیز دارد که با شلوار های اسلش یا جین نماد زیبایی خواهد داشت.
 
این کفش تنها در رنگ مشکی ارائه شده است و طراحی آن کاملا اسپرت و جوان پسند است. همچنین اگر قصد هدیه دادن به کسی را دارید این گزینه انتخاب خوبی است چرا که کمتر کسی است که به این کفش ها نه بگوید مگر آن که یک جفت شبیه به آن را در خانه داشته باشد.جنس رویه این کفش فوم ضد آب و اشبالت بوده و رویه ساق دار کفش جهت محافظت بیشتر از پا اضافه گشته است.
 
 
جنس زیره کفش نیز pvc می باشد و می توانید از لحاظ دوام و مقاومت کفش مطمئن باشید و حین فعالیت های سنگین نیز از آن استفاده نمایید. زیره دوردوزی شده و صاف با عاج های ریز می تواند به تعادل بیشتر شما هنگام استفاده از این کفش ها کمک کند. سایز این کفش از 41 تا 44 است.