كفش مردانه ECCO مدل JNE (مشكي)

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3547
  • مشاهده 462 مشاهده
كفش مردانه ECCO مدل JNE (مشكي), اگر به دنبال یک کفش مردانه شیک و ساده و زیبا می گردید محصول امروز فروشگاه اینترنتی بامشی گزینه خوبی برای شماست. کفش مردانه ecco مدل JNE با رنگ مشکی نه تنها یک خرید عالی برای خودتان است بلکه می تواند هدیه ای به یاد ماندنی برای دوستان تان باشد چرا که طراحی شیک و زیبای آن و همچنین تک رنگ مشکی و سفید چیزی نیست که کسی با هر سلیقه ای بتواند از آن بدش بیاید.

این کفش کاملا شیک و به روز بوده و بسیار نرم و راحت است. می توانید برای استفاده روزانه و پیاده روی های گاه و بی گاه تان از آن استفاده کنید و یا می توانید در مهمانی ها آن را با لباس های تان ست کنید. جنس این کفش چرم مصنوعی بوده و کاملا مناسب محیط های غیررسمی و استفاده روزانه است.
 
این کفش دوردوزی شده و کاملا شیک و چشم نواز است. جنس چرم مصنوعی این کفش سبب شده که سبک تر بوده و راه رفتن با آن راحت تر و دلپذیرتر باشد. همچنین سایزبدنی آن 41 تا 44 می باشد. این کفش را می توانید با انواع شلوارها ست کرده و با هر تیپی بپوشید.
 
جنس زیره این کفش up بوده و مدل آن نیز همانطور که گفتیم JNE می باشد. کفش اسپورت ecco مدل JNE  زیبایی و سادگی و شیک بودن را در کنار هم داشته و جنس مناسب و خوش پا بودن و راحتی که هنگام راه رفتن به شما می دهد به حسن ها و مزایای آن می افزاید.