كفش مردانهECCOمدل JNE(سرمه اي)

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3550
  • مشاهده 465 مشاهده
كفش مردانهECCOمدل JNE(سرمه اي), در این پست از فروشگاه اینترنتی بامشی قصد داریم کفشی را به شما معرفی کنیم که تاکنون علاقه مندان زیادی داشته و عده بسیاری را مجذوب طراحی و ظاهر چشم نواز خود کرده است. کفش مردانه ecco مدل JNE سرمه ای با ظاهر شیک و خوش پوش خود می تواند انتخابی خوب برای شما باشد و حتی هدیه ای مناسب برای عزیزان تان باشد. این کفش کاملا شیک و به به روز بوده و با هر تیپی نیز سازگاری دارد. می توانید این کفش ها را برای انتخاب روزانه و یا محیط های غیررسمی استفاده نمایید.

این کفش ها از جنس چرم مصنوعی بوده و از آن جایی که این نوع متریال سبک و دارای وزن کمی می باشد در نتیجه کفش هم سبک و خوش پوش بوده و پای تان را موقع راه رفتن اذیت نمی کند. به این ترتیب شما دیرتر خسته شده و زمان بیشتری می توانید پیاده روی کنید. این کفش ها مناسب استفاده روزمره و مکان های غیررسمی است.
 
به علاوه کاملا نرم و راحت بوده و اصلا پای شما را اذیت نمی کنند.این کفش دارای دوردوزی بوده و جنس زیره آن PUاست. تنها در رنگ سورمه ای ارائه شده و سایزبندی آن نیز 41 تا 44 می باشد. کفش مردانه ecco مدل JNE گزینه مناسبی برای کسانی است که زیاد پیاده روی می کنند اما دوست ندارند از کفش های اسپورت استفاده کنند. همچنین می توانید این کفش ها را با هر تیپ و لباسی ست کنید.