تيشرت مردانه مدل EMOD

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3553
  • مشاهده 496 مشاهده
تيشرت مردانه مدل EMOD, در این روزها که هوا گاهی سرد می شود و گاهی گرم استفاده از یک لباس متناسب که در سرما شما را گرم نگه دارد و در گرما باعث تعریق و گرمازدگی تان نشود چیزی است که خیلی ها به دنبال داشتن آن هستند. در همین خصوص فروشگاه اینترنتی بامشی یک پیشنهاد عالی برای تان دارد. تیشرت مردانه مدل EMOD را بخرید. این تیشرت نه زیاد گرم است و نه چندان خنک. به این ترتیب برای استفاده در هوای نامتعادل این روزها مناسب است.

طراحی دورنگ و شیک این لباس می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند. این تیشرت کاملا شیک و امروزی بوده و یک گزینه خوب برای جوان ها و افرادی است که دوست دارند خوش پوش و خوش لباس باشند. این تیشرت به رنگ سورمه است که با دو رنگ بندی سورمه ای کم رنگ و سورمه ای پررنگ طراحی شده و هارمونی جالب و جذابی دارد. این تیشرت دارای یقه هفت بوده و آستین بلند است.
 
دور آستین کشی بوده و در کنار و بالای تیشرت در قسمت پشتی زیپ تعبیه شده است. همچنین تکه هایی از چرم مصنوعی در بالا و پشت تیشرت کار شده است که به جذابیت و زیبایی آن می افزاد. جنس این تیشرت نخ _ پنبه ای بوده و دوام و کیفیت خوبی دارد. اگر به دنبال یک انتخاب خوب برای فصل سرما هستید این تیشرت پیشنهاد ما به شماست.