نيم بوت مردانه مدل usArmay

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3556
  • مشاهده 481 مشاهده
نيم بوت مردانه مدل usArmay, اگر برای فصل زمستان به دنبال یک کفش مناسب و گرم و در عین حال شیک و جذاب می گردید، محصول امروز فروشگاه اینترنتی بامشی یک گزینه خوب برای شماست. کفش نیم بوت مردانه مدل usArmay یک نیم بوت شیک و زیبا است برای فصل سرد زمستان تا هم پاهای شما را از سرما حفظ کرده و هم در کنار لباس های زمستانه تان ترکیب زیبا و جذابی را خللق کند. این کفش را می توانید در محیط های غیر رسمی استفاده کرده و به عنوان گزینه خوب برای استفاده روزانه انتخاب خوبی است.

نیم بوت مردانه usArmay طراحی شده برای فصل سرما تنها در رنگ کرم ارائه شده و ظاهر آن نیز شیک و زیبا و جذاب و جوان پسند است. این کفش نه تنها به عنوان یک خرید عالی برای خودتان مناسب است که گزینه خوبی برای هدیه دادن به دوستان تان است چرا که کمتر کسی از این کفش خوشش نمی آید. این کفش طراحی ساده و یکدست و در عین حال شیکی دارد و مارک usArmay در کناره آن به چشم می خورد.
 
جنس رویه این کفش ترکیبی بوده و جنس زیره آن نیز پلاستیک فشرده یا همان PU است. این کفش از دوام و کیفیت خوبی برخوردار بوده و تا مدت ها برای تان سالم و ماندگار خواهد ماند. سایزبندی آن نیز 41 تا 44 می باشد. این کفش کاملا نرم و راحت بود و به هیچ وجه پای تان را اذیت نمی کند.