پكيج استقلالي ها

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3562
  • مشاهده 473 مشاهده
پكيج استقلالي ها، در این پست از فروشگاه اینترنتی بامشی یک محصول ویژه برای هواداران و دوست داران استقلال داریم. اگر از طرفداران این تیم آبی پوش هستید و دوست دارید چیزی از تیم محبوب تان برای خودتان داشته باشید ما به شما پکیج استقلالی ها را پیشنهاد می کنیم. این پکیج از اقلامی تشکیل شده است که می تواند نظر هر استقلالی را به خود جلب کند. پکیج استقلالی ها شامل کفش مردانه new balance مدل XAR به  رنگ این خود این تیم بوده و در کنار آن تی شرت ناصر حجازی، دستبند استقلال و پلاک استقلال هم به شما ارائه می شود.

کفش new balance مدل XAR با رنگ آبی و با سایزبندی 41 تا 44 موجود می باشد. new balance مدل XAR یک کفش اسپورت و راحت و مناسب فعالیت های ورزشی می باشد. همچنین می توانید برای پیاده روی هم از آن استفاده کنید. این کفش راحتی و سلامت پای شما را تضمین می کند. به علاوه استحکام و دوام آن به گونه ای است که تا مدت ها کارکرد خوبی برای تان خواهد داشت. جنس رویه کفش ترکیبی و جنس کفی آن PU است.
 
تیشرت خوش پوش و شیک سفید رنگی که عکس و اسم ناحصر حجازی نیز روی آن نقش بسته است در ان پکیج به شما ارائه می شود. این تیشرت فری سایز بوده و جنس ان نخی می باشد. تیشرت ناصر حجازی بسیار خوش پوش و شیک بوده و برای عاشقان ناصر حجازی یک سوپرایز دوست داشتنی است تا یاد او را زنده نگه دارند. همچنین در این پکیج دستبند و پلاک استقلال هم موجود است.