كفش new balance مدل 530 مشكي

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3564
  • مشاهده 493 مشاهده
كفش new balance مدل 530 مشكي، کفش های اسپورت و ورزشی باید ویژگی های خاصی داشته باشند تا بتوانند رضایت شما را در بر داشته باشند. این کفش ها باید فشار های شدیدتری نسبت به کفش های معمولی تحمل کنند همچنین باید راحتی پای شما را فراهم کنند تا بتوانید به راحتی تمرینات تان را انجام دهید. کفش های ورزشی علاوه بر استحکام و کیفیت بالایی که باید داشته باشند استانداردهای لازم برای یک کفش ورزشی را هم باید دارا باشد تا به پای شما آسیب نرسد. در کنار تمام این موارد ظاهر کفش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال یک کفش ورزشی مناسب هستید محصول امروز فروشگاه اینترنتی بامشی گزینه خوبی است.
 
کفش new blance مدل 530 را بخرید. این کفش یک گزینه ایده آل برای کفش اسپورت است که می تواند شما را راضی کرده و اوقات خوبی در باشگاه یا هنگام پیاده روی برای تان ایجاد کند. کفش new balance مدل 530 کاملا مجکم و مستحکم بوده و از دوام خوبی برخوردار است. بنابراین می توانید با خیال راحت از این کفش ها در باشگاه یا برای پیاده روی های طولانی مدت استفاده نمایید.
 
 
جنس رویه این کفش ترکیبی بوده و جنس زیره آن PU است. به علاوه این کفش ها فاقد دوردوزی بوده و کفی آن نیز با عاج های کوچکی به منظور جلوگیری از لغزیدن بهینه شده است. رنگ این کفش ها نیز مشکی بوده و سایزشان 41 تا 44 می باشد. طراحی این کفش به صورت چند رنگی بوده و در زمینه مشکی کفش می توانید رنگ های شاد و چشم نواز دیگری را هم مشاهده کنید. به همین علت پوشیدن این کفش ها در کنار لباس های ورزشی و یا لباس های رنگی ایده خوبی برای شماست.