ست چريكي مردانه

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3568
  • مشاهده 1330 مشاهده
ست چريكي مردانه، اگر به کالاهای چریکی علاقه دارید محصول امروز فروشگاه اینترنتی بامشی نظرتان را جلب خواهد کرد. پکیج ست چریکی مردانه را بخرید. این پکیج شامل تیشرت طرح چریکی و کفش puma مدل چریکی می باشد. می توانید این دو را با هم و یا جداگانه استفاده کنید. برای استفاده در محیط های غیررسمی یا باشگاه ها یا پیاده روی این پکیج گزینه مناسبی برای شماست. همچنین می توانید آن را به دوستان تان هدیه دهید چرا که عده زیاید از علاقه مندان این طرح های چریکی می باشند.

تیشرت ست چریکی مردانه به رنگ مشکی با طرح چریکی خاکی رنگ است به صورتی که پشت و آستین های تیشرت مشکی بوده و جلو آن چریکی خاکی رنگ می باشد. این تیشرت آستین بلند و دارای یقه گرد می باشد بنابراین طراحی و مدل ساده ان از شلوغ شدن بیش از حد تیشرت جلوگیری کرده و اجازه می دهد طرح چریکی بیشتر خودنمایی کند. سایز تیشرت لارج و ایکس لارج بوده و بسیار راحت و باکیفیت است. جنس آن نیز دورس تو کرکی می باشد.
 
 
کفش چریکی موجود در این پکیج هم یک کفش مدل کتانی با رویه چریکی کامل است و کاملا مستحکم و مقاوم می باشد. جنس رویه کفش ترکیبی بوده و زیره آن نیز PU است. کفی این کفش همچنین با عاج های کوچکی کار شده تا از لغزش شما جلوگیری کند. سایز کفش 41 تا 44 می باشد. می توانید از این کفش در پیاده روی های یا قرارهای دوستانه تان استفاده نمایید.