بافت SOSHIA + نيم بوت ANDORA

  • ستاره 7 ستاره
  • شماره شماره: 3570
  • مشاهده 396 مشاهده
بافت SOSHIA + نيم بوت ANDORA، با خنک شدن و نامتعادل شدن هوا فروشگاه اینترنتی بامشی برای تان پکیجی مناسب این فصل ها تهیه کرده است. اگر به دنبال یک لباس گرم برای هوای خنک و نامتعادل این چند ماهه آتی هستید و می خواهید یک کفش مناسب هم داشته باشید از طرفی دوست دارید از نظر قیمت هم خرید مناسبی داشته باشید پکیج بافت SOSHIA + نیم بوت ANDORA را بخرید. در این پکیج علاوه بر تناسب و زیبایی می توانید کیفیت را هم داشته باشید. اجناس این پکیج از هر نظر برای تان ایده آل خواهد بود.

در بافت SOSHIA از الیاف درجه یک استفاده شده و کاملا شیک و خوش پوش می باشد. رنگبندی این بافت به صورت سه گانه طوسی_سفید_مشکی است. یقه این بافت از نوع یقه هفت بوده و به صورت فری سایز به شما عرضه می گردد. به عبارتی این بافت برای سایزهای لارج و ایکس لارج مناسب است. قد بافت 65 سانتی متر بوده و قد آستین 57 سانتی متر است. اندازه شانه تا شانه آن نیز 45 سانتی متر است.
 
نیم بوتی که در این پکیج ارائه می شود دارای طراحی بی نظیری مطابق مدل های روز اروپا می باشد. از آنجایی که در ساخت این نیم بوت از چرم استفاده شده است می توایند در روزهای بارانی آن را بپوشید. رویه این کفش از چرم مصنوعی بوده و کفی آن نیز از پلاستیک فشرده مستحکم است. کفی کفش دور دوزی شده است و رنگ آن نیز مشکی می باشد. سایز کفش 41 تا 44 بوده و به خوبی با انواع شلوار جین، کتان و غیره ست می شود.